Palota RSC 0:3 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem

PALOTA – 1. MCM DIAMANT KAPOSVÁRI EGYETEM 0:3 (–19, –6, –20)
Sződliget utca, 50 néző. V: Bodrogi, Jámbor.
Palota: Bodnár, Oláh 3, Cirkov 6, Nyuka 4, Király, Kotlárik 3. Csere: Valasik (liberó), Lászlop 5. Vezetőedző: Fekete Krisztina.
Diamant: Kanizsai 11, Szívós 10, Bagyinka 8, Araujo 13, Sitkey 4, Horváth A. 7. Csere: Csitári (liberó), Korniss 1, Kocsi 1. Vezetőedző: Zarka Péter.
Az eredmény alakulása. I. játszma: 3:8, 10:16, 15:21. II. játszma: 2:8, 5:16, 6:21. III. játszma: 8:2, 16:15, 18:21.

EDZŐI ÉRTÉKELÉS

Zarka Péter: - Úgy kezdtük a mérkőzést, ahogy azt megbeszéltük, és a figyelmes, fegyelmezett játék meghozta az eredményt. 2:0 után kissé kiengedtünk, de amikor újra megfelelően összpontosítottunk, a magunk javára fordítottuk a harmadik szettet is. Határozottan nyitottunk, ami megalapozta az eredményt. Örülök a győzelemnek.