Vasas Óbuda - Budapest SE 3:0 (13, 12, 20)
Folyondár utca, 200 néző. V: Hóbor, Bodrogi

Vasas: Miklai 12, Vacsi 5, Tálas 4, Stefanik 8, Gubicza 7,  Szabó A. 12. Csere: Tóth A., Lévai (liberók), Takács 2, Borsos, Cicic, Fábián. Vezetőedző: Jókay Zoltán

BSE: Sólyomvári 4, Kiss V. 1, Nagy D., Mester 5, Kriegel O., Bleicher R. 1. Csere: Tóth R. (liberó), Türmer, Szabó K. 2, Molnár L., Horuczi 2. Vezetőedző: Ratimorszky Károly

Az eredmény alakulása. 1. játszma: 0:1, 3:3, 7:4, 15:8, 18:10, 21:13. 2. játszma:1:1, 3:1, 7:5, 12:7, 16:8, 23:11. 3. játszma: 2:0, 6:2, 10:5, 18:12, 20:13, 23:19

Edzői értékelések

Jókay Zoltán: - Két szetten át szépen koncentráltunk, a harmadikért kicsit haragszom a lányokra. Nyitásból sok pontot (16) adtunk az ellenfélnek, azokra jobban oda kell figyelnünk. Megvolt az első meccs, az első hazai meccs, az első győzelem, átestünk a tűzkeresztségen. Az igazi fokmérő azonban a hétfői, békéscsabai mérkőzés lesz.

Ratimorszky Károly: - Ijedt nyusziként játszottunk, és ez a végeredményen is meglátszott.